24 جولای

جراحی پلک پایین

جراحی پلک پایین

جراحی پلک پایین یا بلفاروپلاستی تغییرات مثبت فراوانی را برای شخص به ارمغان می آورد . در اثر بالا رفتن سن ، پلک و نواحی اطراف آن دچار تغییرات گسترده و آزاردهنده ای می شود به طرزی که حالت کلی چهره خسته و فرسوده به نظر می رسد . چشم ها دریچه ارتباطی هستند که اولین اثر را در جذابیت و زیبایی چهره می گذارند ، البته فرم بد و ناهماهنگی پلک ها تنها به افزایش سن مربوط نمی شود بلکه برخی از افراد به شکل مادرزادی یا ارثی و برخی دیگر به شکل اتفاقی یا در اثر سانحه دچار مشکلات فرمی در این ناحیه شده اند که در هر حال با جراحی بلفاروپلاستی ظاهری متعادل و طبیعی به این نواحی بخشیده خواهد شد . دکتر محمد اسماعیل هادی زاده متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت با سابقه ای درخشان در زمینه جراحی های زیبایی و درمانی آثار جراحی های بلفاروپلاستی بیشماری به جای گذاشته اند که تمامی بیماران و مراجعین از نتیجه این جراحی ها رضایت کامل داشته اند .

جراحی پلک پایین

پلک پایین

باید گفت که جراحی پلک بالا به برداشت پوست اضافه و افتاده می پردازد در حالی که جراحی پلک پایین به منظور تخلیه بافت های چربی اضافه و انباشته صورت می پذیرد . تجمع چربی ها در زیر پوست موجب پیدایش پف زیاد و افتادگی شده که طی جراحی بلفاروپلاستی ، سطح پوست این منطقه صاف تر و محکم تر می شود . در نتیجه کلیت صورت جوان و زیبا شده و آثار نامطلوب حذف می گردند . به غیر از این ناهنجاری می توان برای بخش های گود و فرورفته تدابیر ویژه ای اندیشید . یکی از تدابیر مناسب برای درمان فرورفتگی و گودی زیر چشم تزریق فیلر به شکلی اصولی و علمی است . تزریق چربی یا ژل ظاهری مسطح و طبیعی به چشم ها می بخشد و بر جذابیت چهره می افزاید .

چگونگی جراحی

پزشک جراح در زمان عمل پلک پایین ابتدا برش کوچکی در زیر مژه ها اعمال می کند . قرارگیری برش در ناحیه ای که قابل دید نباشد . پس از آن ساختار بافت عضلانی ، چربی و پوست اصلاح شده و با دستکاری های اصولی جراح حالتی طبیعی و یکدست پیدا می کند . حتی طی جراحی  پلک پایین می توان عضله های شل را اصلاح نمود و حالتی مستحکم به آنها داد . پس از جراحی برش ایجاد شده با سرعت بالایی بهبودی می یابد و همانند چین های معمولی پلک به نظر می رسد . آثار این جراحی هیچ نوع جلب توجهی برای سایرین نداشته و فرم و ظاهری پلک ها را به بهترین نحو ممکن اصلاح می کند.

سایر خدمات دکتر محمد اسماعیل هادی زاده :

جراحی بینی طبیعی

جراحی ترمیمی بینی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی گوشتی

و . . .

با تشکر مدیریت سایت دکتر محمد اسماعیل هادی زاده جراح و متخصص گوش و حلق و بینی .

درباره نویسنده

پاسخ

یک × 3 =